BİLGEM YETENEK AKADEMİSİ

Değerli Velilerimiz,

Bilgem Okulları olarak 1990 yılından itibaren uyguladığımız uluslararası eğitim anlayışıyla, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, özellikle öğrencilerimizin dil edinimlerini ön planda tutarak uluslararası standartlarda vizyon sahibi öğrenciler yetiştiriyoruz.

10 000 m²’lik kampüsümüzün tasarımı yapılırken her alanını eğitim merkezi olarak düşündük ve  “yaşam boyu eğitim”i kendimize ilke edindik. Bilgem Okulları’nda anaokulundan liseye kadar ezber yerine, öğrenen, bilgiyi kullanan, fikir yürütebilen, araştıran, sorgulayan, muhakeme gücü gelişmiş, birikimi yüksek, ufku açık, insani değerlere sahip, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dili olan, geçmişinden ders alıp geleceğe yönelik planlar yapabilen donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedefledik. Aynı zamanda öğrencilerimiz aldıkları eğitimlerle kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili çalışmada üstün başarı sergileyerek hayata hazırlamak bizim için olmazsa olmazdı. Mezun olan öğrencilerimiz ve siz değerli velilerimizle her yıl daha güçlenerek 31. Yılımızı kutlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Öğrencilerimizin değişen dünya şartlarına uyum süreçlerinde, entelektüel meraklılıkla desteklenen akademik mükemmellik, liderlik, sanat ve spor eğitimlerini, öğrencilerimizin yeteneklerini ve ilgilerini fark ederek daha fazla desteklemek adına 31. Eğitim Yılımızda farklı bir eğitim programıyla yolumuza devam edeceğiz. Her bir öğrencimizin yönlendirmesi en iyi şekilde yapmayı hedefledik. Bunun üzerine çok araştırdık, akademisyenlerle çalıştık, programımızı yazdık ve sonunda BİLGEM YETENEK AKADEMİSİni kurduk. 

Yeteneğin gücünü, çocuklarımızın ilgisiyle bir araya getirdik. Eğitimlerimizle birlikte çocuklarımızı destekleyerek onlara eşsiz kazanımlar ve deneyimler sunarak, hem akademik hem de hayata hazırlama açısından güçlü bir program oluşturduk.

BİLGEM YETENEK AKADEMİSİ geleceğin liderlerini yetiştirmede en üst performansla çalışarak Türkiye için önemli bir model olacaktır.

Bu bağlamda programın yürütülmesini sağlayan yönetici ve öğretmenlerimize, desteklerinden ötürü siz değerli velilerimize çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,  

Oya DÜŞMEZ

BİLGEM Okulları Kurucu Temsilcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir