Kurucumuzdan…

Sevgili Öğrenciler,

Özel Bilgem Okulları kurulduğu 1990 yılından beri uyguladığımız uluslararası eğitim anlayışıyla, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, özellikle dil eğitimini ön plana çıkararak uluslararası standartlarda vizyon sahibi öğrenci yetiştirmek için eğitim vermektedir.

Toplam 10 000 m²’lik kampüsümüzde “yaşam boyu eğitim”i kendimize ilke edindik. Bilgem Okulları’nda anaokulundan liseye kadar ezber yerine öğrenen, bilgiyi kullanan, fikir yürütebilen, araştıran, sorgulayan, muhakeme gücü gelişmiş, birikimi yüksek, ufku açık, insani değerlere sahip, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dili olan, geçmişinden ders alıp geleceğe yönelik planlar yapabilen donanımlı bireyler yetiştirilmektedir. Aynı zamanda öğrencilerimiz aldıkları eğitimlerle kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili çalışmada üstün başarı sergileyebilmektedir. Mezun olan öğrencilerimizi ulusal ve uluslararası standartlarda başarılı kılmak en temel amacımızdır.

Kampüsümüz öğrencilerimize mutlu, sosyal, güvenli bir ortam sunmaktadır. Bilgem Okulları açık ve kapalı sosyal alanları ile öğrencilerimizin çeşitli etkinliklerde kendini göstermelerine imkân sağlamaktadır.

 Mehmet SERTDEMİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir